čeština angličtina

Kniha hostů zanechat vzkaz

Verner18. únor 2018
Dobrý den, hledám něco o panu Macháčkovi st. a nenacházím ani v kolonce "životopis". V galerii to ho také moc není, v kontaktech také ne, takže.... sochejte, sochejte, ale málo kdo Vás uvidí a najde. Zkuste stránky doplnit a zaktualizovat - vzkaz zejména pro mladšího sochaře. Děkuji
Alena8. leden 2018
Dobrý den, ráda bych si od Vás koupila sochu na zahradu, je možno Vás navštívit? Domnívám se, že Vaše sochy ke mně hovoří a ráda bych si prožila okamžiky v jejich přítomnosti, nežli bych si tu, která mi nejvíc osloví, vybrala k narozeninám? Není to moc opovážlivé?
Případně mi prosím napište, kde a do kdy vystavujete ve Vamberku. Bydlíme za Pardubicemi, takže bychom si tam udělali výlet. Do Frýdku to máme trošku z ruky.
děkuji moc za Vaši odpověď. V dubnu budu mít narozeniny a ráda bych si udělala radost. Je to takový můj dávný sen, tak bych si ho splnila. Vaši tvorbu sleduji pouze na Vašich stránkách nebo na Fler, a vždy mám z Vašich soch úžasný pocit, žádné jiné mne tak neoslovily, jako Vaše. Můžete mi prosím napsat, jak se v případě koupě postupuje? děkuji Vám moc.
Alena Máchová
Vladimír Tichomirov19. říjen 2017
Zdravím a zkouším, jak se dá do knihy hostů vložit příspěvěk
stránka12345